Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Lehetséges, hogy valakivel...

Lehetséges, hogy valakivel ugyanaz az email címünk?

Figyelt kérdés
Sok üzenetet kaptam az IWIWtől pedig már régen töröltem magam, ezért felmentem, és jelszóváltást kértem(tudjátok, amikor kaptok egy üzit, hogy ha erre a linkre kattintasz, meg tudod változtatni a jelszavad). Be is írtam a címemet, elküldték, csak épp nem az én nevem volt benne, hanem egy másik lányé. Ezt lehet, hogy ugyanaz a emailcímünk??(citromailes vagyok, ha ez számít.)
2011. szept. 22. 18:08
 1/7 anonim válasza:

én állandóan a webranditól kapok leveleket először még röhögtem utána küldtem normális levelet nézzenek utána ,aztán bunkó levelet de még mindig kapom.

a párom még jó hogy velem röhög,de a csajnak nem hiányzik a levele???

2011. szept. 22. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nem tudom, de ezt egyáltalán lehet, hogy ugyanannál az emailszolgáltatónál, ugyanaz lenne, mert például, közösségi oldalakon, ilyet nem lehet...
2011. szept. 22. 18:16
 3/7 anonim ***** válasza:
szerintem nem lehetséges! bár kitudja... :D
2011. szept. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ugyanannál a szolgáltatónál (jelen esetben a citromail-nál) nem lehetséges!

Erről meg is győződhetsz, úgy, hogy a jelenlegi címeddel megpróbálsz létrehozni egy új címet! A citromail nem fogja engedni, hanem felajánl más lehetőségeket.

Próbáld ki!

2011. szept. 22. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
44%
Ha elküldted az email címed és a jelszavad is akkor ne csodálkozz.
2011. szept. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem lehet mással ugyanaz az email címed, mert minden szolgáltató (a kukac utáni rész) egyedi, egy szolgáltatónál pedig nem lehet ugyanaz az azonosító (kukac előtti rész).


Hogy hogy keveredett össze az IWIW fiók, az jó kérdés, valószínűleg a csaj regisztrációkor rossz címet adott meg. Próbálj vele kapcsolatba lépni, ha nem megy, töröld az IWIW fiókot.

2011. szept. 22. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!
2011. szept. 23. 10:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!