Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Megéri 25ezerrel többért...

Megéri 25ezerrel többért megvenni a nikon 3100-at mint a nikon 3000-et csak azért hogy legyen benne videófelvétel és plussz 4 megapixel?

Figyelt kérdés

[link]


105ezer és 130ezer a két gép

megéri?

a többiben megegyezik javarészt


2011. szept. 24. 15:43
 1/4 anonim ***** válasza:
A 3100-as könnyebb, erősebb az akksija (legalábbis a gyári számból erre következtetek), és lehet vele videózni. Meg persze nagyobb a felbontása, de az gyakorlatilag lényegtelen, úgyse igen használod ki. Te döntsd el, megéri-e a különbözet.
2011. szept. 24. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Megéri, azt is számítsd bele, hogy drágábban tudod majd eladni mikor lecseréled. ISO teljesítményben is jobbnak néz ki, nem lesz olyan zajos a kép, meg ugye ott a videó.
2011. szept. 24. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

fotósnak készülök, most veszem az első gépemet, direkt egy belépő kategóriással kezdek, meg amúgy anyagilag sem ereszthetem el úgy magam hogy mindjárt 4-5száz ezressel kezdjek

videót annyira nem használnám, de a hiánya az lehet idegesítene :S másrészt a 4 megapixel miatt is gondolkodtam el

2011. szept. 24. 16:34
 4/4 anonim ***** válasza:
A 4 MP rohadt mindegy, csak a képek tárolása lesz tőle nehezebb. Viszont a videó vonalból kár kimaradni, nagyon jó és kreatív felvételek készíthetők vele. Én megvenném a 3100-at.
2011. szept. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!