Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Jó fényképező : Fuji Finepix...

Jó fényképező : Fuji Finepix S7000?

Figyelt kérdés
Kép minőség, stb?
2011. szept. 26. 09:51
 1/8 anonim ***** válasza:

Itt egy kimerítő teszt, több oldalas!

[link]


Az utolsó oldal:

"A Fujifilm FinePix S7000 elődjéhez képest felbontásában és gyorsaságában fejlődött. Noha a felbontás duplájára nőtt, szubjektív megítélésünk szerint a képek részletgazdagsága nem nőtt meg ilyen mértékben. A kis érzékelőre rázsúfolt 6 millió képpont és a zajszűrés sajnos érezteti hatását a végső képminőségen is. A gép kezelése nem változott, az összerakás minősége továbbra is remek, és az egész gép összehatása igen jó. A használhatóság továbbra is kiváló.

A Fujifilm FinePix S7000-et azoknak ajánljuk, akik nem elégednek meg a legtöbb gép 3x-os átfogású optikájával, szeretnének nagyméretű nyomatokat készíteni és fontos számukra az ergonómia, a kellemes fogás, a jó műszaki paraméterek és a kiváló videókészítési lehetőség."

2011. szept. 26. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Sokat fejlődött azóta a technika.
2011. szept. 26. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Vakut milyet lehet rá venni?
2011. szept. 26. 10:37
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a vaku talp szabványos.
2011. szept. 26. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Személyes tapasztalat alapján egy korrekt gép, van még egy a fiókomban, amit tudni kell róla:

van külső vakutalp, bármit rárakhatsz, a pénztárcád így a kérdés

manuális mód is van

a dedikált gombok hiánya miatt kicsit nehézkes a kezelése.

nagy átmérőjű lencséinek hála csak nagylátóban torzít egy kicsit.

Zabálja az elemeket, ajánlok hozzá jó minőségű akkumlátorok beszerzését, 2500mAh sat minimum, amiből 4db megy bele...

2011. szept. 26. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
van 2700 sanyo típusú aksim az jó lesz hozzá?
2011. szept. 26. 20:44
 7/8 anonim válasza:
attol függ mennyi idős, milyen kondícioban van az akksi. De belerakod ugyis látod hogy 50 vagy 500 képet tudsz csinálni...
2011. szept. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Van egy ezeréves Fuji Finepix s4800 fényképezőgépünk. Nagyon szeretem, mert - nekem megfelelő - szép képeket készít. Most lehetőségem lenne egy szintén ezeréves Fuji Finepix s7000-t megvenni. Érdemes? Tud annyit, mint az s4800? Nem igazán értek a műszaki adatokhoz, ezért tettem fel a kérdést.
2017. ápr. 23. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!