Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mikor kérhetem, hogy cseréljék...

Mikor kérhetem, hogy cseréljék ki garanciába a Fényképezőgépemet?

Figyelt kérdés

Vettem egy Fuji s1600 digitális fénképezőt. Kb 2 hét múlva elkezdett lefagyni, fényképeztem vele utána megnyomtam a könyvtár gombot ,h megnézzem ,h milyen lett a kép és ekkor kikapcsolt, az optika meg kint maradt általába.

Utána be se kapcsolt csak néha.

Visszavittem 2-3 hét múlva elvileg megcsinálták.

Most meg ha megnyomom a vakut ,h ugorjon ki ugyanúgy kikapcsol optika meg kint marad.

Kérhetem ,h cseréljék ki?

Nem akarok 2-3 hetente járkálni evvel a szarral.. nem igaz ,h nem tudják megcsinálni normálisan.


2011. szept. 29. 12:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Kérd a cserét, sajnos ezekben ha valami "alaplapi" elektronika gyári hibás, azt nem nagyon tudják megmókolni a szervizben.
2011. szept. 29. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Már az első esetben is lehet cserét kérni.

Ha szívatnak fordulj ide:

www.ofe.hu

2011. szept. 29. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!
2011. szept. 30. 10:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!