Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hogyan lehet törölni ismerős...

Hogyan lehet törölni ismerős facebookon? Most hogy megújult nem tudom.

Figyelt kérdés
régebben úgy volt, hogy bal oldalt lenn ott volt hogy ismerős törlése, most már csak az van ott hogy jelentés. és mindenkit akit törölni akartam, azt jelentettem. de hát biztosan van egy olyan gomb hogy törlés az ismerősök közül, nem? segítenétek?
2011. okt. 2. 10:49
 1/4 anonim válasza:
Töröld az egész profilod. Később indítsd újra.
2011. okt. 2. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Most az van ott hogy letiltás/blokkolás.Arra kattints... aztán utána az adatvédelmi beállításoknál van egy pont és ott tudod őket törölni.
2011. okt. 2. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi
2011. okt. 2. 13:33
 4/4 anonim válasza:
rámész arra az ismerősre akit törölni szeretnél aztán ott van hogy ismerősök és egy pipa arra rákattintasz ott lejön egy ilyen bigyó és a legalján ott van hogy ismerős törlése.
2012. júl. 28. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!