Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Scart átalakító kábel?

Scart átalakító kábel?

Figyelt kérdés
Mi a neve annak az átalakítónak (ha létezik), ami scart-ot átalakítja azzá a három színes bemenetté:D (nem fordítva, mert olyanom van).
2011. okt. 5. 06:49
 1/5 anonim ***** válasza:

Ilyenre gondolsz?

[link]

2011. okt. 5. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ugyanaz az átalakító, csak van 3 féle.

Az egyik tudja a ki/bemeneteket egy kis kapcsoló segítségével váltani.

A másik kettő csak egy irányba jó, neked gondolom utóbbi van ami bemenethez jó (IN) és kimenethez valót keresel (OUT).

Vegyél egy kapcsolósat. SCART-RCA


[link]


[link]


[link]

2011. okt. 5. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 balazs00xx ***** válasza:
mediamarkt :))))))))))
2011. okt. 5. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Megnéztem a képeket és egyik sem jó, bár szerintem a második tudja, milyet keresek (tehát valszeg létezik). Tehát nekem olyan átalakító kell, amelyikbe bedugom a scart kábelt és az átalakítón lévő három kimenetet, meg be tudom dugni az rca csatlakozóhoz. Ami most van nekem, az olyan, hogy bedugom a háárom csatlakozót és a scart részét tudom máshova csatlakoztatni.
2011. okt. 5. 14:19
 5/5 anonim ***** válasza:

A kapcsolós kell neked plusz egy ilyen kábel:

[link]

2011. okt. 6. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!