Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Kábel TV kiépítés hogy zajlik?

Kábel TV kiépítés hogy zajlik?

Figyelt kérdés
Sajnos nem találtam se googlen, se youtuben, se itt, hogy hogy is zajlik a kiépítés. Hétfőn megyek "próbára" egy olyan csapatba akik kábel tv hálózatokat építenek ki Budapesten. Tudják hogy még nem csináltam semmi ilyesmit és közöm nincs az elektronikához, de mégis azt mondták hogy megnézik mit tudok.. Hát semmit :S Légyszi valaki aki a diginél vagy a upcnél vagy valami ilyen helyen dolgozik, írja le nekem hogy mit is kell csinálni? Olyant hallottam hogy fúrás, aláásás meg hasonló, de szeretnék képet kapni róla, hogy ne 0 tudással áljak neki hétfőn, meg hogy minek nézzek utána. Előre is köszönöm, akár csak az "olvasmány" ajánlást is!
2011. okt. 7. 10:09
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Amikor a mi utcánkban csinálták azt úgy kellett elképzelni hogy az út és a járda közti részt kiásták kb 1 méter mélyen és már egy meglévő helyről valami elosztó féleséggel kötötték rá az utcánkat is erre amit minden lakóház udvarába be vezettek persze annak aki kérte és onnantól kezdve kijöttek más emberek akik a házakba kötötték be a dolgokat. Ennek a részletét nem tudom mert nekem más szolgáltatóm van.

Ismerősöm dolgozik a Digi tvnél ők kimennek házakhoz fel szerelik a parabolát és oda kötik be a TV-t meg a netet ahova lakók akarják meg ami a szolgáltatás csomagban benne van vagy mi. Estére megkérdezem haveromat hogy pontosan mit tud erről nem ígérem de megpróbálom majd elérni.

2011. okt. 7. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én ennyit találtam, remélem segít:

[link]

[link]

2011. okt. 7. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat:)
2011. okt. 7. 12:43
 4/4 A kérdező kommentje:
zöld pacsi ment, ofc :)
2011. okt. 7. 12:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!