Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Miért nem működik a cf kártya?

Miért nem működik a cf kártya?

Figyelt kérdés
Van egy Fuji film finepix s7000-om vettem bele egy kingstone 8gb cf kártyát és nem jó bele, kiírja hogy card not inistailed (vagy valami hasonló) egy másik cf kártyával működik de az csak 512 mb -o, az meg nagyon kevés
2011. okt. 8. 21:29
 1/7 anonim ***** válasza:
A készülék menüjéből meg tudod formázni a kártyát.
2011. okt. 8. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Rájöttem a hibára, nagy a memória kártya.... asszem 2gb a max de nemtudom hogy milyen (XD kártyából van több fajta is, meg cf, microdrive....) Tudtok ajánlani valamit?
2011. okt. 9. 16:31
 3/7 anonim ***** válasza:
Próbáld PC-n megformázni 2 gigásra, hátha akkor megeszi. CF kártyából pedig effektíve csak egy féle van.
2011. okt. 9. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
hogy érted hogy formázzam 2gb-osra?
2011. okt. 9. 23:41
 5/7 anonim ***** válasza:

"hogy érted hogy formázzam 2gb-osra?"


Azt hiszem úgy érti hogy formázd 2 gigásra.

2011. okt. 10. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Amikor formázol, kiválaszthatod, hogy mekkora legyen a mérete (2GB), milyen legyen a fájlszerkezet (FAT), és mekkora legyen a foglalási egység (alapértelmezett). Kis leugró menükben vannak XP alatt, Win7-et nem ismerem. Linuxon parancssori switchekkel lehet kényszeríteni, vagy ha intelligens GUI-d van, az is felkínálja. Mac-et nem tudom.
2011. okt. 10. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Már, értek a számítógépekhez ilyet még nem csináltam, hogyan kell? Win7-em van. De azért köszi a választ
2011. okt. 11. 16:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!