Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hogy tudom eltüntetni facebook...

Hogy tudom eltüntetni facebook-on az üzenőfalamat?

Figyelt kérdés
Egyszer sikerült megcsinálnom,hogy csak én láthassam az üzenőfalamat,mindenki más csak az információkat látta,olyan volt mintha nem is lett volna üzenőfalam..most viszont nem tudom újra így beállítani..egy hozzáértő segíthetne :)
2011. okt. 9. 13:06
 1/7 anonim ***** válasza:
jobb oldalt -->profilom azon belül-->adatvédelmi beállítások,,,egyéni bejelölése. És azt hiszem akkor csak te látod az üzenő falad más nem.
2011. okt. 9. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
de nekem nincs olyan hogy profilom,és egyéni beállítások :S
2011. okt. 9. 13:25
 3/7 anonim ***** válasza:

Csináltam videót arról amit leírtam,,mindenkié ilyen.

http://www.youtube.com/watch?v=DTwzFZQgCiM

2011. okt. 9. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
na szóval nekem nem profilom van meg adatvédelmi,de m1 mert magát a beállítást megtudtam csinálni,ennek ellenére úgyanúgy látják az üzenőfalamat,és a bejegyzéseimet.. [ ez a "View as"-ra kattintva állapítottam meg. Igen,kiválasztottam egy személyt hozzá. ]
2011. okt. 9. 13:55
 5/7 anonim ***** válasza:
Látnom kellene sajnos így nem tudok segíteni :(
2011. okt. 9. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Na de most óriási hülyeséget csináltam.. erre a linkre kattintva : [link] nagyon szépen átalakítottam az egész fészbúkomat..kb egy rajongói oldalhoz hasonló profilom lett :S és nem tudom visszacsinálni.. Tudod egy olyan oldal amit like-olni kell :S olyan szerencsétlen vagyok áááá
2011. okt. 9. 14:14
 7/7 anonim ***** válasza:

Na most aztán teljesen nem értem mit kellene csinálnod?

Mit szeretnél vissza állítani? Erre állítottad be?

Tudsz egy fényképet készíteni?

CTL gomb és "insert prl sc" egyszerre és mentés asztalra! És onnan a képfeltöltéssel bemásolod ide!

Akkor látni fogom mi hogyan áll. A "insert prl sc "gomb a jobb felső sarokba van.

2011. okt. 9. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!