Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Melyik fényképezőt vennéd?

Melyik fényképezőt vennéd?

Figyelt kérdés

1.

Canon EOS 500D + 18-55 II obi + 2GB SD kártya 3db + 2db 4GB SD + kioldó infra + akku

100.000 Ft


2.

Canon EOS 450D 18-55 objektív képstabilizátoros, UV-szűrő, Kameratáska 4GB SDHC-kártya


2011. okt. 11. 12:51
 1/6 A kérdező kommentje:
450d 95.000FT
2011. okt. 11. 12:52
 2/6 anonim ***** válasza:
Én egész olcsót vettem mégis gyönyörű képeket csinál, nem költenék ennyit. Kaptam kölcsön hasonlót, ami nagyon nehéz volt, illetve az volt a probléma, hogy a tulajdonos sem szerette, mert ha véletlenül elállította, akkor nem tudta hogy kell visszaállítani, vitte a szerelőhöz.
2011. okt. 11. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 csapacsupa ***** válasza:

^ Nyilván nem annak kell DSLR gépet vennie aki nem ért hozzá. De te miért a feltételezett inkompetencia miatt akarod lebeszélni? Meg sem fordult a fejedben, hogy két tükörreflexes kamerát állít szembe és ezért talán ért hozzá valamit?


Amúgy Canon 500D egyértelműen. Jobb mint a 450D és mindegyikhez kitobjektív jár szóval az nem lényeg. A csomag mondjuk kicsit zavaros. Azt akarod mondani, hogy az 500D-hez jár 5 db kártya?

2011. okt. 11. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen, de nincs szó átveréstől, ismerőstől venném meg.
2011. okt. 11. 18:05
 5/6 A kérdező kommentje:
mondjuk ha állványt használok, akkor felesleges a képstabilizátor használata gondolom
2011. okt. 11. 18:07
 6/6 anonim ***** válasza:

Az 500D jobb gép, de az öt kártya tök felesleges. Valamint a 18-55 obi nem az igaz, az IS-nek sokkal élesebb a képe. Nem a stabilizátor, hanem a jobb optikai felépítés miatt.


Az infra jó poén lehet.


Elég olcsó az 500D kit, ha jó állapotú a gép, akkor elvinném, próbálnám eladni az obit és venni helyette egy IS változatot.

2011. okt. 11. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!