Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » A Nexus S-re letudok tolteni...

A Nexus S-re letudok tolteni a netrol "mobil konyveket"?

Figyelt kérdés
Az elobb leszedtem a pokoli balejszakakat pontosan mobilra valo konyvet, es le is jott meg minden csak ker valami kodot. Nah most nem olyan kodot amire most ti gondoltok, hanem olyat, hogy... Tudjatok nem tudja a telefon melyik "kod" megfelelo az irasjelek tipusahoz, ki kell kivalasztani a megfelelo kodjelet.. de en nem tudom melyik az....melyik az????? Melyik a jo kod??? Amivel tudom olvasni a magyar betuket???
2011. okt. 12. 03:28
 1/1 anonim ***** válasza:

na akkor vegyük át alaposan..két kérdés 1 kérdésben?:) lol

végül is le kéne hozzá töltened 1 programot it a iPhone4S-en van rá alap alkalmazás iBooks,néz rá android marketbe és oda tölti majd a könyveket,biztos az alkalmazáshoz kapsz 1 kodót,az beirod, a magyar nyelvű kód ilyenhez nem értek :/

2012. nov. 5. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!