Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Wayteq x 9 6 0 b t navi....

Wayteq x 9 6 0 b t navi. Véletlenül a gyári beállítások visszaállitása történt meg. Mi tévő legyek? Teljesen kotta lett. Semmit sem csinál :- (

Figyelt kérdés
2011. okt. 12. 19:34
 1/7 anonim ***** válasza:

Valószínű letakarítottad a navigációt is (bár szerintem nem lett volna szabad ezt tennie).

Ha mégis, torrentről szedj le egy IGO8-at és telepítsd fel.

[link]

Sok más helyen is találni hozzá "információt"...

2011. okt. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.. Médialejátszás, vagy zenelejátszás, játék megy??

Lehet teljesen le kell meríteni (van kikapcsolója?) és úgy újraindítani, életre kelhet.

2011. okt. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Játék, lejátszó megy rajta. De teljesen " profilt váltott", rá sem ismerni..
2011. okt. 12. 21:41
 4/7 A kérdező kommentje:
VAn kikapcsoloja, de ugyanolyan, ha visszakapcsolom. Reseteltem ma, azt irja a haszn. Ut., hogy azt kell, ha nem talál műholdat.. Sajna aztan rosszul döntöttem és a gyari beall. Visszaállítására is nyomtam ...
2011. okt. 12. 21:46
 5/7 A kérdező kommentje:
Végülis tud tervezni ilyen "csupaszon" is?? Nem úgy tűnik, a progit eltűntette róla. Amúgy az érintőképernyőre is alig, ill. furcsán reagál.. Teljesen el van kalibrálva.. Rossz ránézni is.. Pedig ezzel dolgozom, nagyon fontos lenne...
2011. okt. 13. 09:32
 6/7 anonim ***** válasza:

Ezt a "csupaszon is"-t, nem értem..

Ha nincs rajta a navigációs program, hogyan lehetne vele navigálni?

A menüpontok között van képernyőkalibrálás, azt meg kell csinálni, az akkor már jó lesz, utána majd rá kell varázsolni egy navigációs programot és a térképeket...

2011. okt. 13. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 johnnybee5 válasza:
resetelni kell, majd megjelenik a fehér képernyő a fekete keresztre kell nyomni ahol éppen van, mert kalibrálja a képernyőt és utána minden működik
2012. aug. 31. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!