Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Miért nem forog a villanyóra?

Miért nem forog a villanyóra?

Figyelt kérdés
Az villanybojleres villanyóránk nem mér. A gázkazán meghibásodása miatt átkapcsoltuk a bojlerre a rendszert egy hete. Egyáltalán nem forog. Nos, ha szólok a szolgáltatónak, hogy hiba van, tuti megvádolnak és fizethetek száz ezreket, amilyen szemét banda ez. Pénzünk így is alig van. Soha nem buheráltunk semmit. Mit tanácsoltok?
2011. okt. 13. 19:52
 1/6 anonim válasza:
Biztos, hogy a külön vezérelten van a bojler? Vagy nappalin van, és egyáltalán nem mér az óra semmit? Mert ha az utóbbi, és ti szóltok be, mentesítő körülménynek veszik.
2011. okt. 13. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha egyáltalán nem mér és ti szóltok be akkor még nem lehet probléma mert akkor tuti hogy nem fognak azzal megvádolni hogy ti buheráltátok meg. Egyik haverom is járt már így tönkre ment a villanyórája nem vette észre csak akkor amikor megjött a 200 ezres számla a fogyazstásról és akkor derült ki hogy valaki megbuherálta.
2011. okt. 13. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

1. A hibabejelentés: percdíjtól függően kb 100 forint.

2. Szerelők kiszállása: díjtalan ha nem a fogyasztói oldalon van gond (ha a bojlered fűt akkor nem a te hibád).

3. Mentesülni a jogtalan vételezés lehetséges gyanúja alól: megfizethetetlen.

2011. okt. 13. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nézd meg hogy a tévére forog-e?
2011. okt. 13. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
De szerntem éjszakai áramotok van. Mivel nekünk nincs így nem tom mikor kapcsolják be de az időszakos csak.
2011. okt. 13. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. A villanybojlernek külön van az órája. Ami éjszakai áramról megy. Figyeltem, mikor fűt a bojler, lekapcsoltam az óráját és kikapcsolt, tehát nem a nappalira van átkötve, tehát rossz az óra. Hát akkor bejelentem a hibát. Köszi a segítséget.
2011. okt. 14. 09:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!