Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Xbox 360 vagy PS3? És melyik...

Xbox 360 vagy PS3? És melyik Guitár Hírót vegyem meg hozzá? Milyen gitárral?

Figyelt kérdés
2011. okt. 14. 17:21
 1/7 anonim ***** válasza:
PS3
2011. okt. 14. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nintendo Wii.
2011. okt. 14. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

PS3-at mondanám, a legfőbb oka az a több exkluzív játék.

Meg nekem a joystick is bejön (meg egy pár játékban a sixaxis tök jó móka), blu-ray lejátszó, ingyen multi, meg többet tud.

Viszont az xbox sem olyan szar, azzal is el lehet lenni, de ha a ps3 alig drágább, akkor egyértelműen azt venném (egy slim box 50k, egy 160 gigás ps3 54k)

2011. okt. 14. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
az xbox olcsóbb,viszont nincsenek beépítve olyan + dolgok mint a ps3 ba( pl divx film nézés)játszani ugyanolyan,grafikára is kb. ugyanolyan,de xboxra olcsóbb a flashelés és az alkatrész,ha el romlana.gitárból pedíg szerintem mindíg a drága a jó,de úgyis el romlik 1 éven belül.
2011. okt. 19. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
PS3!!!!
2011. okt. 20. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Az Xbox-ot ajánlnám, olcsóbb, és sokan írták előttem, hogy nincs benne annyi extra, de 2 éve használok boxot és még soha nem hiányzott belőle semmi.
2011. okt. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Előző:


talán 5k forinttal olcsóbb, és a PS3-nak se lesz baja 2 év után

2011. okt. 26. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!