Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen autós navigációs...

Milyen autós navigációs készüléket ajánlanátok 40. 000 forint alatt?

Figyelt kérdés
Ajándékba szeretném venni valakinek, de túl sok pénzem nincs. Mégsem szeretnék valami nagyon gagyi terméket kifogni.
2011. okt. 15. 14:47
 1/8 anonim válasza:
Nos,mivel nem saját részre szánod,így nehéz..de szerintem az a legtutibb,hogy veszel egy "okostelefont" (pl.kártyafüggetlen LG optimus one-t kb.25.000HUF),és arra rátöltheted a Sygic navigációt,ami ingyenes alkalmazás és a marketről leszedhető..!Nagyon jól fut,és precíz,ráadásul 3D-a grafikája is!
2011. okt. 15. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszi, de mindenképpen GPS-t szeretnék.


Találtam is egyet, megkérdezhetem a véleményedet?

Wayteq x950 HD Sygic Drive 8.15 teljes eu térképpel 32000-ért? 5 colos képernyővel!

2011. okt. 15. 16:02
 3/8 anonim ***** válasza:
Wayteq x960-ast vegyél, de program nélkül. Olcsóbb és jobb programot lehet rá tenni.Nem olyan nehéz.A sygic nem olyan jó Magyarországon.(Teleatlas térképeket használ)
2011. okt. 15. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
És ha térkép nélkül veszem, milyen programot érdemes venni hozzá, milyen áron?
2011. okt. 15. 16:17
 5/8 anonim ***** válasza:

Venni? Magyarok vagyunk, mi nem veszünk szoftvert.Ellopjuk.

Torrentről letöltöd az Igo Primo 1.2-es verzióját.Bele a legfrissebb térképeket.

2011. okt. 15. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

[link]

Innen letudod tölteni.Illetve a tovább mutató linkekről.

2011. okt. 15. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nincs mit.
2011. okt. 18. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Bocsi, természetesen nagyon köszönöm...

Kicsit elhavaztam a munkával, nem léptem be pár napig

2011. okt. 19. 21:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!