Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » GoPro kamera. Mit tudtok...

GoPro kamera. Mit tudtok róla, tényleg ez a legjobb a piacon, vagy csak nagy a reklám. Vannak e tapasztalataitok, ár érték aránya milyen? Mennyibe fáj?

2011. okt. 16. 18:55
 1/8 anonim ***** válasza:

Ott az ára.

[link]

Jók.

Amúgy ne vegyél ilyet ha nem kell.

Játszadozni negyed árért is kapsz.

2011. okt. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, mire akarod használni.


Én síelek vele rendszeresen, a fejpántjával teszem fel a sisakra. Magamat és egymást is szoktuk venni, tanulni és poénnak is nagyon jó. Estem vele egyszer egy elég csúnyát, de semmi baja nem lett. Tud 60 FPS-t 720p-n, ez sportokhoz remek.


Idén vittük Horvátországba, víz alatti felvételekhez. Sajnos nem tudtam, hogy ahhoz érdemes külön víz alatti házat venni, mert a gyári bár nem ázik be, de nem olyan éles a vízfelszín alatt. Ennek ellenére ugrálásokat remekül lehet felvenni (vízből, víz alól, illetve kamerával vízbe ugrani is lehet). 3-szoros lassítással a 60 FPS még nagyon király.


Amit fontos tudni, hogy ez egy nagylátó kamera, tehát csak az néz ki jól, amit te csinálsz, vagy ami a közvetlen közeledben van. Síelni is egymás hátában szoktunk. Viszont remekül adja vissza a tájképeket. (És egyébként is penge éles, szép, színes, kontrasztos képe van. Remekül bírja a szembefényt is).


A piac többi szereplőjét nem ismerem saját kézből, de nem is vagyok kíváncsi rájuk. Nem tudom, mit lehetne erre még rátenni. Egyszerűen remek.


Mellesleg sok síelőn láttam már ugyanezt, mást viszont még sose.


Ha veszel egyet, készülj fel rá, hogy hamar el fog fogyni az üres hely a gépeden, a HD videó mocskos sokat foglal...

2011. okt. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
rendben köszi szépen. és amúgy mennyi alapból? és mennyi rá egy külön ház vagy egyéb alkaztérszek?
2011. okt. 16. 22:52
 4/8 anonim ***** válasza:

A fejpántos kitet itthon 80 ezerért adják, de Amazonról 300 dollárért rendelhető. Persze az USA behozatal macerás lehet, ha nem szoktál kimenni, vagy nincs kint rokon/ismerős.


Mi anno 60 ezernek megfelelő dollárból kihoztuk a fejpántos kitet, a tapadókorongos autós tartót, egy pótaksit és egy tartalék házat. Baromira elszállt a dollár azóta...

2011. okt. 16. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
értem. ej!
2011. okt. 17. 15:56
 6/8 anonim ***** válasza:

Én is most szeretnék venni (de már a Hero2-t) A videók alapján amit interneten találtam nagyon tetszik! És az lenne a kérdésem hogy:

1.Sok olyan videót találtam amin a kamerát ilyen kis kézbefogható rúdra teszik és úgy videózzák magukat vagy másokat (ilyenből láttam ami csak ilyen kis marokba való de láttam ilyen hosszabbat is ami olyan mint egy bot), de ilyet nem találtam egy internetes boltban sem, de még csak nem is írnak róla sehol :(

2. Olyan videókat is láttam amiken magukat videózzák (sisak elején van a kamera és magad kamerázod) és ilyenből is láttam ilyen rövidebbeket (boltban) de a videókon meg ilyen hosszúak is vannak! Ilyeneket honnan lehet szerezni???


pl ebben a videóban több helyen:


http://www.youtube.com/watch?v=GUEZCxBcM78&list=FLemXMcxq-ZD..


1.-höz: 1.02 (amivel a gyerek fogja a kamerát az a kis rúd)vagy 1.43-tól (amivel az ember videóz annak az izének a tetejéről) vagy ami 2.37-nél van a lánynak a kezében

2.-hoz: 1.21-tól (ami az embernek a fején van elől ilyen hosszú rúd és ilyenből csak ilyen rövideket láttam) ilyet szeretnék csinálni 2.12 vagy 2.24 (hogy magad veszed, de ennek az embernek is hosszú rúd van elől)

ELŐRE IS KÖSZI A VÁLASZOKAT

2011. nov. 1. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 kacsacsirke válasza:

HONNAN VEGYEK HD HERO 2 KAMERÁT?

ha amerikábol rendelem meg sokidő és sok lóvé...

vki nemtud nekem szerezni egyet?

2011. nov. 10. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

[link] Egyik lehetőség. ahol tudsz venni, illetve:

[link]

2012. jan. 27. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!