Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » T-home IPTV elofizetok!...

T-home IPTV elofizetok! Normalis, hogy nagyobb csomagot kaptam, mint amilyen elofizetesem van?

Figyelt kérdés

Bovebben:

9 napja kotottek be az iptv-t. Mivel nem igazan tv-zunk, igy csak koktel csomagot kertem egy pici kiegeszito csomaggal, ez kb 8-9 csatornat jelent.

Ehelyett bekotes ota van ezeken kivul kb 30 olyan, ami csak a nagyobb csomagban lenne benne.

Nem en neztem be, a szerzodest kozben mar kikuldtek, le is adtam ugyfelszolgalaton alairas utan, azon is tisztan, vilagosan az a minicsomag szerepel, amilyet kertem.

Ugyfelszolgalatra is betelefonaltam, az ugyintezo szerint TALAN ez ilyen bevezeto, hatha valamelyik csatorna megtetszik es nagyobb csomagra valtunk, de SZERINTE max egy het utan beall az, amit rendeltunk.

Abszolut nem volt biztos a dolgaban, csak tippelt es flegman kozolte, hogy oruljek neki.


Orulnek is en, ha neznek tv-t, de nem, viszont annak mar kevesbe orulnek, ha a kovetkezo szamlan 4000 forintos havidij veszitene az 1800 forint helyett. Mar eltelt 9 nap es meg mindig tobb csatorna van.


Nektek volt ilyen bekotes utan?

Ha esetleg ez megsem normal jelenseg, hanem valamilyen technikai kavarodas, akkor sem kotelezhetnek a magasabb havidij kifizetesere, ugye? Csakmert szerzodest en a kicsire irtam ala es telefonon is jeleztem felejuk, hogy nem stimmel a csatornaszam.


Koszonom a valaszokat elore is, ha lesz.


2011. okt. 19. 23:11
 1/5 anonim válasza:
Bekötés után 4-5 napig mi is nézhettünk minden csatornát. Állítólag ez tényleg ilyen beetetés, hátha megtetszik dolog. Nekünk nem kellett fizetni érte. Szerintem ha egy hét után is több csatorna lesz, akkor menj be személyesen az ügyfélszolgálati irodájukba.
2011. okt. 19. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Szerintem bevezető ajándék. Tavaly köttettem én is és kb 1 hétig voltak olyan csatornák, amik egyébként nem voltak a csomagban, de ezt akkor a beszerelők nekem megmondták.
2011. okt. 19. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
én is most váltottam tré homosra igaz, internet ennél meg az első harminc nap 0 ft és teljes sávszélet kapok kb 15 Mbs a megrendelt öt helyett. Szóval szerintem akciós neked is, de a honlapon biztos írja miért [link] ott is van egy hónap prémium kedvezmény.
2011. okt. 19. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen a valaszokat, hasznos volt mind.


Ez mar a 10. napja a bekotesnek, most megneztem es meg mindig tobb csatornank van.

De ezek szerint normalis, tehat tenyleg igy csinaljak alapban.

Logikusnak tunt, csak mivel az ugyfelszolgalatos teljesen bizonytalan volt es szinte en adtam a szajaba a szavakat, igy megsem tunt hiteles informacionak.


A heten varok meg, ha nem allitjak be a rendelt csomagot, akkor hetfon felhivom oket ismet.

2011. okt. 20. 07:32
 5/5 anonim ***** válasza:
Én már lassan egy hónapja élvezem ezt az eseti bónuszt,de azt gyanítom- sajnos-napokon belül "rendeződnek" a dolgok.
2011. okt. 21. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!