Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » IPod Touch napelemes töltő...

IPod Touch napelemes töltő lámpafénnyel is működik?

Figyelt kérdés

Találtam egy napelemes töltőt a neten és arra vagyok kíváncsi, hogy működik-e lámpafénnyel is. Tehát ha este lámpafénynél például buszon működik szerintetek?


Itt egy kép róla: [link]

(a tetejét kell kinyitni és úgy kell csatlakoztatni)

Előre is köszi!


2011. okt. 23. 09:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Olyan harmincmilliomonyodni hatásfokkal biztos, tehát ha ott maradsz a buszon míg a Föld el nem pusztul kb feltöltődik.
2011. okt. 23. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi :) de nem azt kérdeztem, hogy föltöltődik-e, hanem hogy működik-e lámpafénnyel. Nekem annyi is elég lenne, hogy töltse, és ne merüljön le miközben játszok vagy zenét hallgatok rajta :) Úgy ugye nem merül le?
2011. okt. 23. 10:07
 3/7 anonim ***** válasza:

"Köszi :) de nem azt kérdeztem, hogy föltöltődik-e, hanem hogy működik-e lámpafénnyel. Nekem annyi is elég lenne, hogy töltse, és ne merüljön le miközben játszok vagy zenét hallgatok rajta :) Úgy ugye nem merül le?"


Amint említették buszon lámpafénynél kb akkora a hatásfoka mint az atomrobbantáshoz képest a bolhafing.

Szóval kidobott pénz lenne erre a célra, még akkor is ha felragasztod a lámpára a töltőt.

2011. okt. 23. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
jó :) Akkor felejtsük el ezt a buszos cuccot, csak egy példa volt.. Arra lennék kíváncsi, hogy ha a szobámban vagyok, és ég a lámpa, akkor az úgy tölti? :) Meg nem is az a lényeg, hogy feltölti-e teljesen, hanem az, hogy tölti-e annyira, hogy ne merüljön le, tehát, ha a szobámban vagyok lámpafénynél és játszok rajta, akkor tölti annyira, hogy ne merüljön le? (Most nyilván arra gondoltok, hogy ha a szobámban vagyok, akkor mér nem konnektorból töltöm. Nos azért, mert ez csak egy felvetés, és csak azt szeretném megtudni, hogy lámpafénynál működik-e.)
2011. okt. 23. 17:31
 5/7 anonim ***** válasza:

Értsd már meg, hogy nem!!!

Egy bivalyerős szobai lámpa fénye is töredéke a Nap teljes energiájának, nemhogy egy 5 wattos buszos lámpa...

2011. okt. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szolártöltő + lámpa = Nulla


Így érthető?


Elméleti síkon is az és gyakorlatilag is.

Akár játszol, akár nem.


Remélem nem kérdezed meg még egyszer.


Akkor is ha nem akarod feltölteni.

2011. okt. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
nah gyerekek, megvettem és működik... nem értem mér kellett így felkapni a vizet, hogy "értsd már meg hogy nem" meg "remélem nem kérdezed meg többször" stb. HA NEM AKARSZ VÁLASZOLNI, AKKOR NE VÁLASZOLJ, NEM KÖTELEZŐ! és amúgy meg télleg működik, éppen annyit tölt, hogy nem merül le. ezt kérdeztem azoktól,akiknek VAN ilyenük és tudják a választ!! na mind1
2011. okt. 29. 10:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!