Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Dízel motoros áramfejlesztővel...

Dízel motoros áramfejlesztővel több szoba megvilágítását meg lehet oldani? Mennyibe kerül egy ilyen? És mennyit fogyaszt? Esetleges alternatívaként (tudom furcsán hangzik), de étolajjal működne?

Figyelt kérdés
2011. okt. 28. 21:48
 1/4 anonim ***** válasza:
ezeket ugye építőiparokban használják ahol ugye rengeteg reflektort üzemeltetnek róla. Ha jól tudom 1 tankolással 2-3 órát tudsz világítani. Ismerek olyan biztonsági őrt is aki ilyenről üzemeltette a lakókocsijába a TV-t meg a világítást, amikor még nem kötöttek be neki normális áramot.
2011. okt. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"

Dízel motoros áramfejlesztővel több szoba megvilágítását meg lehet oldani?"


Benzines, nem dízel. Meg lehet.


"Mennyibe kerül egy ilyen?"

Itt egy: [link]


"És mennyit fogyaszt? "

Egy tank kb 8 óra üzem.


"Esetleges alternatívaként (tudom furcsán hangzik), de étolajjal működne?"

Mivel nem járművet hajtanál vele így nem vétenél a jövedéki adózás szabályaival szemben.

2011. okt. 28. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2011. okt. 28. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem az étolaj és az égéstermékei remekül eltömítenék a porlasztót, fúvókákat és úgy általában minden szűk keresztmetszetű csövet. Ha ilyet szeretnél, valami régi ruszki darabot keress, azok elvannak ezzel.
2011. okt. 29. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!