Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Kíváncsi vagyok honnan lehet...

Kíváncsi vagyok honnan lehet szerezni egy olyan eszközt aminek segítségével kb 10db villanymotort tudok időzíteni úgy hogy mind más időben kapcsolódik be és ki meg még polaritást is változtat?

Figyelt kérdés
2011. okt. 29. 12:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom miért ide írtad a kérdésed, a kiváncsiság nem az elektronikus eszközök kategóriába sorolandó.
2011. okt. 29. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Üdv!


Ilyesmit nem lehet csak úgy beszerezni, ezt meg kell terveztetni valakivel. Ha az illető ért a programozáshoz, akkor elég egyszerűen meg tudja csinálni, sőt még állíthatóra is.

2011. nov. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A kérdés felületes. egyen vagy váltóáramú motorok?. Hány fázis, mekkora a teljesítménye?

Eszköz: egy mini plc, kimenetén relékkel, mágneskapsolókkal. A plc-ben megoldod az időzítést, reteszelést. A kimeneten pedik két kimenetet felhasználva egy motorhoz, a forgásirányt. Egyik kimenet aktív akkor balra forog, ha másik akkor jobbra, ugyan azon motornál.

2011. nov. 4. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Egyenáramú motorok. Nagy részük ablak törlő és emelő motor.
2011. nov. 5. 14:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!