Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hogyan tudom letörölni az...

Hogyan tudom letörölni az operációs rendszeremet? Mert az netről töltöttem le. (Windows 7 Ultimate) de angol meg nem indul rajta hang meg egy csomó program.

Figyelt kérdés
Már kiirtam az XP-t egy CD-re de el van szürkülve a telepitése. Hogyan tudnám letörölni az o.p-?? 3 napom van h megoldjam mert utazok el.. Segitsetek léccives!! Köszy.
2009. máj. 5. 14:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Formázd le a géped...
2009. máj. 5. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ne windows alól futtasd a telepítőt, hanem az XP CD-ről bootolj fel.
2009. máj. 5. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hogyan kell bootolni?? :S
2009. máj. 5. 16:38
 4/7 anonim ***** válasza:
45%
Javaslom bízd olyan ismerősödre aki ért hozzá :) És ne használj beta op.rendszert :D
2009. máj. 5. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Amikor bekapcsolod a gépet mielőtt még a op rendszer elkezdene betölteni nyomd meg a del-t és behozza.
2009. máj. 13. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Vagy az F2-őt. De mielőtt hozzálátsz sztem nézz utána hogy a BIOS-ba hogy tudod beállítani hogy cd-rő bootoljon. A google-ben rákeresel és meg fogod találni.
2009. máj. 13. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

ha rám hallgatsz,keresel valakit,aki ért hozzá,mert ha megkérdezted ezt,akkor valószínű,hogy nem fog menni egyedül az op.rendszer telepítés:)

hidd el,tudsz olyat tenni a géppel,amilyet nem szeretnél!

2009. máj. 14. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!