Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » A laptopom töltőjének a...

A laptopom töltőjének a csatlakozóján megtört a vezeték és egyáltalán nem tölt. Ilyenkor mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
2011. okt. 30. 02:29
 1/4 anonim válasza:
új töltőt kell venni.
2011. okt. 30. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Elviszed egy szervízbe, esetleg tv-szerelő ha van a közelben az is meg tudja csinálni. Ha értesz valamennyit az elektronikus dolgokhoz, és van egy forrasztópákád akkor magadnak is meg tudod csinálni...
2011. okt. 30. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ezek kellenek: kés, páka, forrasztóón, zsugorcső.

Költségek: kb. 50 Ft.

Ha béna vagy hozzá, keress egy havert.

Ha a gatyádat is rá akarod költeni és várni rá két hónapig, akkor irány a márkaszerviz :)

2011. okt. 30. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 .:Laci:. ***** válasza:

én használtan vettem a laptopomat, teljesen jól működik, csak a töltője volt olyan, hogy a lélek tartotta össze...:D

azt mondta a gyerek, hogy nem kell tőle félnem nem fog megrázni, dupla szigetelő szalaggal lett megcsinálva ami nála annyit jelentett, hogy 2 színűvel tekerte körbe :D

aztán egyszer elszakadt teljesen, mondom oké elő a forrasztót és megcsinálom, azóta is tökéletesen működik. kb 2 cm vezeték volt összesen amire bajos lett volna zsugorcsövet ráhúzni így kipótoltam, most kb 10 cm-el hosszabb a vezetékem, a hibás részen van 2 réteg zsugorcső és még az körbe van tekerve szigetelő szalaggal, rátekertem egy teljesen új szallagot, így már keményebben tartja mint a gyerek taknyolása, mióta megcsináltam nem volt vele problémám, egyszer sem kellett még szétszednem azért mert nem töltötte a lapost :)

2011. okt. 30. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!