Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Rendszervakuk, vagy studio...

Rendszervakuk, vagy studio vakuszett?

Figyelt kérdés
Néha fotóznék studio körülmények között, de nem tudok dönteni. Rendszervakukkal hozzam össze a dolgot, vagy inkább áldozzak egy studio vakuszettre?
2011. okt. 31. 17:34
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha hobbiból fotózol ilyen körülmények között, akkor gondolom jobb (DSLR) géped van. A rendszervaku itt alap követelmény.

Szerintem először ezt kell venni. Utána vagy bővíted a vakuid számát, vagy veszel egy stúdió szettet, de a rendszervaku az elsődleges.


Bővítés alatt azt értem, hogy van egy nagyobb rendszervakud (pl. Nikon SB900) és veszel hozzá kisebb rendszervakukat. Ez olcsóbb megoldás, hobbi célra megfelel és egy jobb váz még vezérelni is tudja őket.

2011. okt. 31. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igazából nem értem a kérdést. Egy studió vakuszett kb. ötször annyiba kerül, mint egy master meg két slave rendszervaku. Ha nem ez a fő profilod, vegyél rendszervakukat, az máshova is jó
2011. okt. 31. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!