Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Nokia n97 mini tapasztalatok,...

Balazs00xx kérdése:

Nokia n97 mini tapasztalatok, vélemények?

Figyelt kérdés
2011. nov. 2. 15:24
 1/3 anonim ***** válasza:
jó teló nem fagy és sokat bír
2013. máj. 20. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Vettem akkor mikor kiirtam a kerdest . sima n97 es minit is vettem egyik rosszabb volt mint a masik ... Fagytak meg minden.. Kuka volt
2013. máj. 21. 08:08
 3/3 anonim ***** válasza:
érdekes én 2 honapja vettem ujjat raktárrol nokia n97 minit nem fagy és most windows 8-as rendszer van benne tettem már rá androidot is 2.3.5-öt de az szar volt mer nem szeretem az androidos telokat mostanságba a lumia a legjobb nkm vettem is 1 nokia lumia 920-at és nagyon meg vok vele elégedve a n97 minimet meg cserélem htc one x-re repedt képernyősre meg javitattom 10 ezeré és eltudom adni vagy 50-100 ezeré
2013. máj. 21. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!