Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Szerintetek jó a Olympus...

Szerintetek jó a Olympus sp-610 UZ típusú fényképező gép? Vagy inkább keresek másikat hasonló árfekvésben?

Figyelt kérdés
Ha valakinek van ilyen gépe akkor mi volt a benyomása róla?
2011. nov. 6. 12:46
1 2
 1/11 papy18 válasza:
Szerintem tokeletes ha nem profi szinten akarod hasznalni csaladi esemenyek kirandulas megorokitese erdekeben szerintem nagyon jo.
2011. nov. 6. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Hát igen nem akarok profi fotós lenni! De gondolom azért készíthetek vele szép képeket igaz? Amúgy egy telefon után sokkal jobb a képe ezt tudom :) Meg főleg makró módba szeretek fényképezni !
2011. nov. 6. 13:28
 3/11 A kérdező kommentje:

[link]


Ilyen simán lőhetek vele nem?

2011. nov. 6. 13:31
 4/11 anonim ***** válasza:

Negatív, olyat keress, amin vannak manuális beállítási lehetőségek (rekesz vagy blende előválasztás, illetve záridő előválasztás).


Ettől még a linkelt fotót valószínűleg el lehetne készíteni vele, de ott a fények voltak nagyon jók, nem a gépen múlott. Az ilyen képeket észrevenni kell, meglőni nem nagy cucc.


Ajánlatom az árkategóriában, mint mindig:


[link]

[link]

2011. nov. 6. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

13:41

[link] és ez milyen?

2011. nov. 6. 13:53
 6/11 A kérdező kommentje:
13:41 vagy ez ugyanolyan para méterekkel bír mit te küldtél?
2011. nov. 6. 13:57
 7/11 anonim ***** válasza:

Nagyjából ugyanaz, de valamivel biztos jobb, mert drágább :)


Viszont ha teheted, fogd kézbe, mielőtt megvennéd. A Fujiknak elég érdekes a fogásuk, ha nagy a kezed, kényelmetlen lehet. (Én 185 cm vagyok, nagy a kezem és kényelmetlen a gép, nekem a Canon jobban bejön).

2011. nov. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Majd ha veszek akkor meg nézem a Fuji fogását :D mert én is magas vagyok ( 190 cm )
2011. nov. 6. 15:34
 9/11 gergoap ***** válasza:
Pont ezért ne vegyél Olympust! Nekem már volt a kezemben ilyen, olyan semilyen fogása nincs. Tele van mindenféle automata funkcióval, amik általában nem jó képeket eredményeznek, a kézi beállíthatóságok sokkal jobbak. A menűje is elég ésszerűtlen és kezelhetetlen, semmit nem talál az ember meg ott, ahol keresné...
2011. nov. 12. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Akkor lehet hogy a Fujifilm S4000 lesz amit veszek :)
2011. nov. 12. 19:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!