Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hol lehet ilyet venni GoPro...

Hol lehet ilyet venni GoPro Hero kamerához? (többi lent)

Figyelt kérdés

Szeretnék venni egy GoPro Hero2 kamerát. Két kérdésem lenne:

1.Sok olyan videót találtam amin a kamerát ilyen kis kézbefogható rúdra teszik és úgy videózzák magukat vagy másokat (ilyenből láttam ami csak kis marokba való de láttam hosszabbat is ami olyan mint egy bot), de ilyet nem találtam egy internetes boltban sem, de még csak nem is írnak róla sehol :(

2. Olyan videókat is láttam amiken magukat videózzák (sisak elején van a kamera és magad kamerázod) és ilyenből is láttam rövidebbeket (boltban) de a videókon meg hosszúak is vannak! Ilyeneket honnan lehet szerezni???


pl ebben a videóban több helyen:


http://www.youtube.com/watch?v=GUEZCxBcM78&list=FLemXMcxq-ZD..


1.-höz: 1.02 (amivel a gyerek fogja a kamerát az a kis rúd)vagy 1.43-tól (amivel az ember videóz annak az izének a tetejéről) vagy ami 2.37-nél van a lánynak a kezében


2.-hoz: 1.21-tól (ami az embernek a fején van elől hosszú rúd és ilyenből csak rövideket láttam) ilyet szeretnék csinálni 2.12 vagy 2.24 (hogy magad veszed, de ennek az embernek is hosszú rúd van elől)


BÍZOM BENNE HOGY VALAKI TUD SEGÍTENI :)


2011. nov. 6. 20:15
 1/3 kacsacsirke válasza:

foggalmam sincs de énis akarok venni ilyen kamerát és tanácstalan vagyok hogy hogyan kéne...

mire amerikábol idehozzák az sok idő és sok pénz ha rávetik a vámokat és adókat... :S magyarországon tuti nemlehet kapni sehol?

2011. nov. 10. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 rockstardh válasza:

lassan de remélem segítettem :)

[link]

2012. jún. 28. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 rockstardh válasza:
ha a link nem működne valamiért a cucc neve : gopole
2012. jún. 28. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!