Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Melyik otthoni szolgáltató...

Chrisstian_ kérdése:

Melyik otthoni szolgáltató használ olyan műholdat a tányéros tv-het, ami lefedi dél angliát?

Figyelt kérdés
Sajnos a upc az Astráról áttért a Thorra, ami úgy látom már out of range. Ja és tudom, h nem rendelkeznek külföldre értékesítési engedéllyel, nyilván hazai címre rendelném meg.
2011. nov. 6. 21:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Szerintem belefér:

[link]

Diagram szerint 65cm tükör elég, de ha biztosra akarsz menni 85-90cm-essel az idő 98%-ban nézhető lesz..

Nagy vihar, hózápor problémás..

Én csak kártyát vettem, saját beltérivel használom..

A kártya Cryptoworks

2011. nov. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

a Thornál van K1 meg K2-es is ezek szerinte 2 transzpondere van, a K1-es nem tűnik jónak: [link]

Most honnan tudjam, h jó lesz-e ez nekem? Helyileg Londonnal egy vonalban vagyok délre közvetlen a tenger mellett.

2011. nov. 6. 22:08
 3/13 A kérdező kommentje:
Ja és Te hol vagy helyileg, milyen város?
2011. nov. 6. 22:09
 4/13 anonim ***** válasza:

Én Bp.-en.. Hobbiból műholdazok csak, egy tányérral veszek 3 holdat, anélkül hogy mozgatnám.. Kettő persze fókuszon kívül van, de jön..

Thor van fókuszban, aztán Hotbird és az Astra..

Beférne közéjük a Eurobird is..

90 centis tükör elég (papíron, a táblázat szerint 65 is elég)

2011. nov. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

A K1-et itthon alig tudnám venni, úgyhogy a K2-őt nézd..

UPC ott ad, a táblázat jobb szélén megtalálod:

[link]

2011. nov. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Csak rossz lett:

[link]

2011. nov. 6. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Ha Te értesz hozzá és azt mondod, h működhet a dolog, akkor úgy gondolom érdemes utánanéznem :)

Köszi!

2011. nov. 6. 22:26
 8/13 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hol vagy most, van felesleges műholdvevőm (van itt vagy 5), kódoltakra ugyan nem jó, de arról a holdról van jónéhány (ez be van programozva a feleslegbe is) adó, amely szabadon vehető, csak egy tányér meg egy fej kell (az is akad itt, kísérletezni szoktam vele), mielőtt kártyát veszel akár ki is lehet vele próbálni. Ha jön, akkor elő lehet fizetni... (Még egy 115centis tányér is van használaton kívül, még nem raktam fel, lehet nem is kell, mert ami van, viszi, amit kell)

Van itt persze kártyafogadós vevő is 2-3, persze kártya is, most is az megy...

2011. nov. 7. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Kemény vagy! Brightonban lakom, csak kártyát akarok hozni otthonról :)
2011. nov. 7. 18:38
 10/13 anonim ***** válasza:

Ok..

HD-s készülék és olcsó a Ferguson Ariva100E (van többféle Ferguson, nekem ezek vannak)

Nem HD-s a Dreambox500S.

Ezeket szerintem Ebay.com -on Angliában is begyűjtheted.

Természetesen ezek kártyaolvasósak (nem akármelyiket, de a UPC Cryptoworks kártyáját olvassák)

Mindkét készülékben le kell cserélni a szoftvert, hatalmas, részletes irodalma van a neten. Persze PC kell..

Mindkét készülék alkalmas CardSharing -re szoftvercsere után (kártyamegosztás).

Szolgáltatói boxszal csak egy TV-n tudsz nézni, kártyamegosztással UTP kábellel összekötve másik készüléken is nézhetsz műsort úgy, hogy átadja a kártya adatforgalmát a másik készüléknek és akkor úgy "látszik", mintha abban is lenne kártya.

(Nem is szeretik a szolgáltatók, lehet tesznek valamit, hogy ez ne menjen)

Köv. lépcső: vannak "szolgáltatók", akik ezt a kártya adathalmazt Neked "előfizetési" díjért szolgáltatják, ehhez NET kell, azon keresztül jön az "ige"..

2011. nov. 7. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!