Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Nikon Coolpix L120 vagy...

Nikon Coolpix L120 vagy esetleg egy Fujifilm finepix S4000? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Melyik a jobb gép egy kezdőnek? Mind a kettő bejön de nem tudok dönteni árban ugyan ott van a kettő!

2011. nov. 8. 20:58
 1/3 anonim válasza:
Én nikon párti vagyok szerintem többet tett le az aztalra de a fuji se lehet rossz.
2011. nov. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Azt mondták a Fuji-ról, hogy sötétbe, vagy este megszenvednék a képkészítéssel ! De lehet azért mert ez nem tükrösgép vagy nem tudom
2011. nov. 8. 22:03
 3/3 anonim ***** válasza:

Sötétben mindkettővel megszenvedsz.


Viszont szerintem messze kerüld el a Nikon L120-at, mert az egyszerűen szánalmas, hogy ilyen árkategóriájú gépre nem bírnak tenni manuális beállításokat. Az elején nem számít, de pár hónap után nagyon fogod hiányolni, hogy nem tudod felülbírálni az ostoba automatikát. Az S4000-el jobban jársz.

2011. nov. 9. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!