Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Miért nem szólnak a beépített...

Mini81 kérdése:

Miért nem szólnak a beépített hangszórók a laptopon?

Figyelt kérdés
Filmnézés közben egyik pillanatról a másikra elment a hang.Nem állítgattam előtte semmit.Azóta semilyen hang nincs a gépen.
2011. nov. 11. 23:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Ellenőrizd a mixer beállításokat és hogy nem nyomtad-e meg véletlenül a laptopon a némító gombot (ha van rajta ilyen), aztán indítsd újra a gépet. Ha akkor sincs hangja, akkor elromlott.
2011. nov. 11. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mikor ma bekapcsoltam,akkor megint volt hang,de olyan,mintha egy visszhangos teremben beszéltek volna,aztán néhány perc múlva megint semmi,pedig nem állítottam semmit.Azóta semmi.Elromlottak a hangszórók?
2011. nov. 12. 09:09
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát, a hiba amit írsz, elégé érdekes. A "netbook"-oknál fel szokott merülni egy hiba, amiben a kis hangszórók recsegősen szólnak, ezek általában driver problémából adódnak, vagy ha nagyon torzít, akkor már hardveres a hiba. Ajánlom, hogy pakold újra a hangkártya illesztő programját, vagy ha az se menne, akkor a hirtelen el ment a hang és azóta sincs azt jelenti hogy elromlott, vidd el egy (márka)szervízbe. Egy hiba esetén a csere nem annyira vészes, de a csere árából egy logitech minőségű stereo hangszórót már kaphatsz. (külön álló).
2011. nov. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget mindenkinek,szerintem elromlottak a hangszórók a gépben,vettem külső hangszórópárt,ezzel minden rendben van,sokkal jobban szól,mint az eredeti,mikor még jó volt.
2011. nov. 13. 00:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!