Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mit kell nézni egy gps vásárlá...

Mit kell nézni egy gps vásárlásnál? Melyik méret a legideálisabb? Melyik program a legjobb? Meg bármilyen információt szívesen fogadok!

Figyelt kérdés
Ha nincs hozzá térképszoftver, az pontosan mit jelent? nincs rajta térkép? Vagy van rajta, csak magát a szoftvert nem kapom meg?
2011. nov. 14. 10:40
 1/6 anonim ***** válasza:

Méret? Amelyiket pl. rendesen látod (én szemüveges vagyok, de nem vezetéshez), a 4,3 azért már jó.

Én használtam 2.4-est, 4,3-ast, van 7"-osom is, az már brutál nagy (szerintem). Létezik 5"-os is.

Program? Sok van, de az IGO8 a leggyakrabban használt.

Ha "üres", akkor se szoftver, se térkép... Ez két külön, de csak együtt használható program.

A térképet időnként frissíteni kell, program (sokáig) maradhat.

2011. nov. 14. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Személyautóba az 5"-os a legjobb, nem a legnagyobb, de jól látható és ebből találsz legtöbbet a boltokban.

Ha nem értesz hozzá, akkor mindenképp szoftverrel vedd meg. Ha van valaki, aki tud rá tenni, akkor nélküle is lehet.

2011. nov. 14. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! Még olyan kérdésem van, hogy melyik márkát ajánljátok?
2011. nov. 16. 17:20
 4/6 anonim ***** válasza:

Melyiket választod? Szoftver nélküliben a Wayteq jó:

[link]

2011. nov. 16. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
És kb mennyibe kerül egy szoftver?
2011. nov. 17. 16:41
 6/6 anonim ***** válasza:

Tele van a net..

navigáció szoftver ezt írd a googleeba és enter..

Pl:

#

Nav N GO iGO8 My way

www.igo.hu/ -

Nav N Go iGO8 GPS-navigációs szoftver. A Nav N Go iGO 8 egyszerűen használható, elég behelyezni a memóriakártyát a futtatásra alkalmas mobil készülékbe, ...

#

AEROMAP 3D | GPS Navigáció - ingyen térkép és navigációs szoftver

www.aeromap.eu/ -

GPS navigációs szoftverek, mire érdemes odafigyelni

www.arukereso.hu › Műszaki cikk › GPS navigáció - Tárolt változatHasonló

Nyilvános "+1" hozzáadva. Visszavonás

A navigációs szoftverek közül a legismertebbek a Garmin/NaviGuide, az iGO, a TomTom és a Mio. A 2 legfontosabb szempont a térképekkel kapcsolatban, hogy ...

#

Navigációs rendszer Navigációs szoftver árak összehasonlítása az ...

www.argep.hu/kat3-959.html - Tárolt változatHasonló

Nyilvános "+1" hozzáadva. Visszavonás

Navigációs rendszer Navigációs szoftver - magyar online boltok ajánlatai egy helyen: hol, mennyiért kapható?

#

Újabb Google-bomba: ingyenes navigációs szoftver - IT café

itcafe.hu/.../ingyenes_navigacio_google_maps_navigat... - Tárolt változatHasonló

Nyilvános "+1" hozzáadva. Visszavonás

2009. okt. 29. – Újabb Google-bomba: ingyenes navigációs szoftver - A vállalat a webalapú szolgáltatásaival felforgatja azokat a piacokat, ahova beteszi a ...

#

Navigációs szoftverek | PDAstore.hu - Nav N Go iGO 8 ...

www.pdastore.hu/navigacios-szoftverek - Tárolt változatHasonló

Nyilvános "+1" hozzáadva. Visszavonás

Navigációs szoftverek - Nav N Go iGO 8 Magyarország | microSD SYGIC DRIVE 7.71 - Európa | microSD (SD adapterrel) TopMap Magyarország frissítés.

2011. nov. 17. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!