Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a Citizen óráról? Melyik a divat a kocka vagy a kör alakú.

Figyelt kérdés

[link]


Szerintetek a kocka vagy a kör alakú a divat.

Szerintem a kocka és mutatósabb is.

De ebbe az árba ha nem akciós lenne pl. 140 ezerig persze akkor lehetne kapni már Radicontrol-osat is.

Csak ugye az kör alakú és kisebb is.


2011. nov. 14. 19:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Miért foglalkozol ennyire a divattal? Nem az a lényeg, hogy neked tetszen? Azt vedd amelyik neked bejön, függetlenül márkától alaktól stb és akkor szivesen hordod majd.
2011. nov. 14. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Persze csak gondoltam megkérdezem a véleményeket kíváncsiságból:)

Most is kocka van és mutatósabb mint egy kör alakú.

De aki szereti az órákat az tudja, egy szép óra olyan mint egy ékszer öltöztet...

2011. nov. 14. 20:15
 3/4 anonim ***** válasza:
Igaz. Bár ettől függetlenül ha már veszel akkor is azt nézd ami neked tetszik, ne a divatot. Mert lehet valami divatos, ha nem tetszik neked. Arra nem érdemes költeni. Viszont lehet hogy nem divatos, de annyira megtetszik, megszereted hogy sose vennéd le. Am órákban nem vagyok jártas. Nem szeretem ha hordani kell, így nincs is. :) nekem megteszi a mobil kijelzőn található óra.
2011. nov. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha 140 rugóért veszel órát, akkor nem igazán kéne a divatot nézni, mert a divat 1-2 évente változik, egy drága óra meg ideális esetben 100+ évig fog szolgálni.
2011. dec. 10. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!