Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hol lehet kapni epilátort?

Hol lehet kapni epilátort?

Figyelt kérdés

Mennyiért lehet kapni, lehetöleg olcsón kellene, én nem tudok utánna járni sajna. De ha valaki írna konkrét árat akkor megköszönném. Meg milyent érdemes venni, meg ilyenek, meg hogy az olcsó is ugyanolyan jó-e mint a drága??

Elöre is köszi a válaszokat!!

Puszi


2009. máj. 11. 14:02
 1/6 anonim válasza:
100%

nekem philips satinellem van a legegyszerűbb,5000 ft volt,,nézz körül a media marktba,intersparban,tescoban,eletroworlben.sőt én még a rossmannban is láttam,

különbség? hoyg a drágább néhány cuccal kiegészítővel meg van spékelve.

(hűsítőfej,borotvafej,hámlasztófej,masszírozó......)nálam az a lényeg hoyg kitépje a szőrt,ha megfelelő technikávl csinálod és nem törődsz a fájdalommal akkor te is fogsz böoldogulni egy egyszerűbb epilátorral

[link]

itt van néhány ezzel kapcsolatos topic

2009. máj. 11. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
ird be ott a fórumkeresőbe hogy epilátor
2009. máj. 11. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Bármelyik műszaki áruházba, vagy nagyáruházba (Tesco, Spar stb...) 5.000.- Ft körül már Philips-et tudsz venni,, nekem is ez van.
2009. máj. 11. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
78%

Nekem is Philips van 7ezer volt.

Tényleg szinte minden ilyen helyen lehet már kapni, amiket előttem leírtak.

2009. máj. 11. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Láttam már 2000-ért is de nagyon gagyi volt...az egyém 5000 volt X-epil...

Lehet kapni Aucha Tesco...szóval szinte bárhol...

2009. máj. 12. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
2010. júl. 3. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!