Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hogyan tudom visszaállítani,...

Hogyan tudom visszaállítani, hogy úgy olvassa be a fényképezőről a képeket a szgépre, mint régen?

Figyelt kérdés
Tehát régebben bedugtam ugye a Canon fényképezőmet, és megnyílt magától az az ablak, ahol kattingatok a 'tovább'ra, meg ki tudom választani, hogy melyik képeket akarom felrakni, nevet tudok adni a mappának, a képeknek, stb. Most viszont tevékenykedtem a géppel és mostmár nem nyitja meg ezt a fent leírt ablakot, hanem csak betölti, és berakja az összes képet a 'képek' mappába. Hogyan tudom visszaállítani, hogy újra tudjak nekik nevet adni, meg új mappába rakni őket?
2011. nov. 20. 17:24
 1/1 anonim ***** válasza:
Vezérlőpult/automatikus lejátszás - itt kell beállítani, hogy mi történjen, és kiválasztani a korábbi műveletet.
2011. nov. 20. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!