Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hogy tekerjem vissza a videoka...

Hogy tekerjem vissza a videokazettát kézzel? [többi lent]

Figyelt kérdés

Egy ismerősöm adott egy videokazettát, mert át tudom venni DVD-re. Amikor tekertem, megtekerte a szalagot, de még pont volt időm kiszedni és visszatekerni a kazettába. Megpróbáltam a magnetofonban visszatekerni, de még jobban összegyűrte a szalagot. 2 méter szalagot kellett visszatekernem kézzel a kazettába.


És itt jön a lényeg.

Hogy át tudjam venni DVD-re, vissza kell tekerni az elejéig.

A magnetofonnal nem tudom, mert megint össze fogja gyűrni még jobban, ezért kéne kézzel. De csak előrefelé tudom tekerni kézzel, a másik irányba nem megy.


Csavarozzam szét a kazettát, vagy mit csináljak?


2011. nov. 24. 16:34
 1/1 A kérdező kommentje:

Már megvan!

a kazetta alján van egy lyuk, és abban van egy "izé", és ezt kell benyomni, hogy lehessen kézzel tekerni.

2011. nov. 25. 19:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!