Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Melyik fogyaszt több áramot?...

Melyik fogyaszt több áramot? Tévé vagy laptop?

Figyelt kérdés

Nekem valaki azt mondta, hogy a tévé, de anyám szerint a laptop..Vagy nincs különbség? Én úgy tudom, hogy a laptopok úgy vannak megcsinálva, hogy keveset fogyasszanak.

Mármint úgy értem a laptopot, hogy folyamatosan töltőn van (az aksija már elég rossz).

Nem tudom mennyi Watt, csak annyi van a laptopra írva, hogy 19V. Nem tudom, ez mit jelent:/

A tévé sima Orion 72cm-es átmérőjű:D

Gondolom ebből nem sokat lehet megtudni,de kb. általában melyik fogyaszt többet?


2011. nov. 26. 19:01
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Üdv!


Hát a laptopod maximum 40W -ot fogyaszthat, de akkor már nagyon süvítenie kell a hűtőventinek!

Az Orion 72cm -es tévé... Hát nézd. Nekem egy 80cm-es Panasonic van, síkképcsöves, 100Hz-es, az eszik maximum 114W-ot. Ez azért elég brutál.

Az orion 72 cm biztosan 60-70W körül fogyaszt!


Egyértelmű hogy a TV fogyaszt többet, kb dupla annyit!

2011. nov. 26. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!:)
2011. nov. 26. 22:00
 3/4 anonim ***** válasza:
77%

Szívesen!


Amúgy ha mondasz egy típusszámot a TV-hez, akkor pontos fogyasztási határértéket tudok mondani. Kaphatok plusz pontot?

2011. nov. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát nemtudok típusszámot sajna, de ennyire nem is kell belemenni:) De egyébként ment a zöld kezecske mind a 2 válaszhoz:)
2011. nov. 27. 11:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!