Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Miért nem találom az új msn...

Miért nem találom az új msn ikonját sehol? A régi az asztalon volt, ezt nem találom, hol keressem?

Figyelt kérdés
2 napja töltöttem le ezt.Az óra mellett van egy pici ikon ahol jelzi hogy be vagyok-e jelentkezve,de pl.az elöbb lefagyott igy a feladatkezelővel befejeztem a programot,onnan is eltünt.Újra kellett inditanom a gépet,mert bejelentkezéskor kiadja az msn-t.De egyébként nem találok ikon-t,hol keressem?
2009. máj. 13. 17:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Van hogy nekem sem látszik. Ilyenkor start menüből csalogatom elő.

Aztán visszaáll.

2009. máj. 13. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

HA lefagy és kilépsz a programból nem feltétlen kell újra indítanod a gépet hogy megint be tudj lépni.

start menü--> minden programok-->Windows Live--> és Windows Live Messenger.

{ egyébként itt ha rákattintasz jobb klikkel ott a küldés és a asztal, parancsikon létrehozása}

2009. máj. 13. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

C: / Program files / messenger

Aztán pedig csinálsz egy parancsikont az asztalra, és kész.

2009. máj. 13. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Sikerült!:) Köszi szépen mindenkinek!!! :)
2009. máj. 13. 17:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!