Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Megbízhatóan lehet rendelni a...

Megbízhatóan lehet rendelni a netről karórát?

Figyelt kérdés
Szeretnék rendelni egy Casio órát,csak nem szeretném ha átvernének.Esetleg valakinek tapasztalatok,hogy honnan érdemes?
2011. dec. 1. 11:35
 1/5 gergoap ***** válasza:

Én pont az oreker.hu- ról rendeltem tavaly Casiot, hát 4-5 hét volt mire ideért. Az első csomag elveszett félúton, igaz az eladó terhére. Vagy 5-6 alkalommal telefonáltam már, hogy hol van az óra, mire ideért.

Átverés nincs a dologban, akkor fizetsz, mikor kihozza a futár és átveszed.

2011. dec. 1. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De hogyan ért oda olyan sokára?Akármelyik honlapot nézem mindenütt 1-2 napot írnak.
2011. dec. 2. 09:32
 3/5 gergoap ***** válasza:
Mindíg mikor megkérdeztem, hogy fel lett-e már adva azt mondták, hogy úton van, pl. Pápán egy elosztó telephelyen. Aztán valahol elveszett útközben... vicces. Inkább azt tudom elképzelni, hogy nem volt nekik raktárkészleten sokáig.
2011. dec. 2. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
manapság teljesen megbízhatóak a webáruházak hacsak nem mész valami nagyon eldugott oldalra...sokan maradiak és nem mernek netről rendelni. viszont kalkuláld bele azokat a dolgokat hogy pl ha fémszíjas akkor elkell menned óráshoz hogy átállítsa a méretet. Illetve nézd meg a méretadatait is hogy jólállna-e a kezeden.
2011. dec. 5. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm!
2011. dec. 6. 08:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!