Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Egyik nagyon kedves ismerősöm...

Egyik nagyon kedves ismerősöm nem lát, de egyszer amikor találkoztam vele, láttam nála mobiltelefont. Ő IS HÍVOTT RAJTA VALAKIT. Az SMS-t tudják valahogy kezelni?

Figyelt kérdés
2011. dec. 3. 15:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Olvasd el a kérdésed és felelj, de őszintén: ennek a szövegnek van bármi értelme?
2011. dec. 3. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Vakok is tudnak telefonálni. A gombos telefonokon az egyik gomb meg van jelölve ( talán az 5-ös? ) így egy látási képesség nélküli ember is el tud igazodni, hogy melyik gomb merre található és szerintem a menüpontokat is tudja memorizálni ( melyik gombot, hányszor kell megnyomni, hogy eljusson az SMS menüig ). Én nem tartom kizártnak, hogy egy vak ember SMSt küldjön. Érdekesebb lehet az, hogy hogy olvassa el ha SMSt kap...
2011. dec. 3. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Vannak szövegfelolvasó programok, azokat használják. Az írást pedig már mondták.
2011. dec. 3. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!