Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hogyan kössek rá az alábbi...

Hogyan kössek rá az alábbi monitorra egy konzol és egy PC-t egyszerre?

Figyelt kérdés
Adott egy monitor, aminek van egy DVI, egy D-SUB(RGB) és egy HDMI bemenete, illetve van rajta egy jack is. A monitor egyébként egy ASUS VS228H, egy Full HD LED monitor. Még nincsen meg, ezért kérdezek. A PC-t RGB kábellel, az konzolomat (Playstation 3) pedig HDMI kábellel szeretném rákötni. Ugye a kép megvan, csak a bemenetek között kell váltani, hogy kiválasszuk az éppen szükséges képet. Amin sokat gondolkodtam, az a hang. Ha tehát 1, azaz egy jack van a monitoron, ami egy füllhallgató/hangszóró csati. Ugye a drágajó RGB nem visz át hangjelet, viszont a HDMI igen. Tehát rákötöm a hangfalaimat a monitorra, így a ps3-nak van hangja. Viszont én azt akarom, hogy a gépnek is legyen, ehhez az alaplapi kimenetet használom majd. Na és itt a kérdés, hogyan tudom megoldani hogy legyen hang, anélkül hogy a hangfal csatiját dugogatni kéne a gépbe (a PC hangjáért) és a monitorba-ba (a PS3 hangjáért)?
2011. dec. 3. 17:53
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha értesz az elektronikához, csinálj bemenetváltót... egy 2áramkörös kapcsoló és 3 jack csatlakozó kell hozzá... nem nehéz... Ha jobban értesz hozzá, akkor inkább egy kicsit komolyabb bemenetválasztót ajánlok..
2011. dec. 4. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!