Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Melyik a jobb? Asus Transforme...

Melyik a jobb? Asus Transformer Prime vagy egy laptop? Az árakat legyetek szivesek nem figyelembe venni :D Kérem azok kíméljenek akik szerint a tablet csak "menőzésre" jó.

Figyelt kérdés

Általános dolgokra használnám!

pl: játék, internet, szöveg tárolás, stb..


2011. dec. 5. 17:29
 1/10 anonim ***** válasza:
az Asus Transformer Prime nem hiszem hogy kiváltana egy rendes számítógépet. Nem is windows van rajta, szóval a játékokat meg ilyeneket elfelejtheted pl. Persze nem teljesen... nem tudom milyen rendszert futtat, biztos van arra is valami. Én inkább egy sima laptopot vennék, mert nincs szükségem az érintős részére egyáltalán... meg minden szóval na kinek mi tetszik. A prime is sok mindenre jó de szerintem kisebb tudású mint egy laptop, de ha csak netezésre, meg arra venném, hogy írogatok néha valami szövegszerkesztőbe akkor azt venném.
2011. dec. 5. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Android fut rajta tehát lehet játszani rendesen!:D

Laptopot azért nem szeretnék(annyira:D) mert van asztali PC-m és a prime-al is tudok bármilyen programot szállítani ide- oda ha akarok

2011. dec. 6. 16:55
 3/10 anonim ***** válasza:
azért nem hinném, hogy androidon fut az összes pcjáték :D
2011. dec. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
azok persze hogy nem:D szerintem 1 sem de sok androidos játék is létezek a pc-s játékokra meg ittvan az asztali gépem:D
2011. dec. 7. 16:12
 5/10 anonim ***** válasza:
akkor nem értem a kérdést :D... megadtál 0 információt, és feltetted úgy a kérdést, hogy már tudtad jól mit akarsz :D
2011. dec. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Én csak véleményt kértem arról hogy szerintetek melyik a jobb tehát melyiket éri meg jobban megvenni tabletek közül tudom konkrétan de pl laptopot egyet sem tudok.. csak véleményt kértem:D
2011. dec. 9. 15:55
 7/10 anonim ***** válasza:
Az asus Transformer jobb,hordozhatóbb,és az androidot sokkal könnyebben lehet kezelni,mint a windowsot.Ja és játék is van bőviben.Én asust veszek karácsonyra
2011. dec. 10. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Értem:D én is a hordozhatóságát nézem csak a 3G-s változatot várom...:S
2011. dec. 11. 23:30
 9/10 anonim válasza:
Nagyon egyszerű. Ha használsz a számitógépeden olyan programokat amik nincsenek androidon még kiforva rendesen (pl tervező programok, video vágo+effektor , animáció készitő és még sok hasonló) és ezeket nap mint nap használod akkor ne vegyél Prime-ot.Vegyél egy kemény laptopot . De ha csak alap programokkal folgalkozol office, zene , facebook stb..:) akkor simán jöhet a prime. Viszont ügyelj arra hogy hatalamas probléma van a wifivel és gps el (xda).Ezért én helyedben a TF700T-t venném, ami még jobb is mint a sime prime és állitólag ez javitsa a wifi/gps problémákat :)
2012. jan. 10. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

szerintem a tablet(főleg a prime) kitűnő "menőzésre" de különben is egy hasznos szép és különleges készülék.

én biztos azt venném.

2012. máj. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!