Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mi az a rendszertelefon...

Mi az a rendszertelefon készülék? Hogyan lehetne egyszerű otthoni vezetékes telefonhálózaton használni?

Figyelt kérdés

Kaptuk és nagyon jó lenne használni, mert telefonszám-kijelzős.


Viszont nem működik. utánanéztem, és azt írják róla, hogy valami HiPath és Hicom rendszerekhez való. Ehhez viszont nem értek, nem tudom mi az.


Hogyan használhatnám mégis a készüléket?


2011. dec. 12. 10:24
 1/4 Gugu Gabor ***** válasza:
Telefon központtal együtt működik. Pld szállodában cégeknél van ilyen, ahol a központot keresztül lehet egymást hivogatni és külön lehet külső vonalra is tárcsázni, ezt mind a belső központ intézi. Szerintem a t-comos rendszerrel nem nagyon fog együtt dolgozni.
2011. dec. 12. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hicom: Siemens alközpont. A rendszerkészülék egy ilyen központon fog működni, digitális a kommunikációja és igen gazdagon lehet programozni a funkciókat :) De ami téged érdekel: egy matávos vonalon az értéke = nulla.
2011. dec. 12. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is van ilyen. A pinceajtót szoktam kitámasztani vele.
2012. jan. 6. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
:-D
2012. jan. 6. 09:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!