Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Ultrahangos hideg párásító...

Ultrahangos hideg párásító készülékről tapasztalat, vélemény?

Figyelt kérdés
Kislányom éjszaka szárazon köhög, nekem is kapar a torkom reggelre, napközben semmi bajunk, szerintem száraz a levegő a konvektoros fűtés miatt. Venni szeretnénk egy hideg párásító készüléket, de sehol sem találok olyat, amihez vásárlói tapasztalat is van írva. Olyanoktól várok véleményt aki használt már ilyet! Köszönettel: Mara
2011. dec. 14. 09:17
 1/3 menta34 ***** válasza:

Nekünk van és nem használjuk. A készülékkel semmi baj, azt csinálja ami a dolga. De :) Attól a hideg párától ténylegesen hideg is lesz, fázik az ember lába, stb. Aztán füst lesz :) ez nem vicc, a víz oldott kálcium tartalma is elpárolog finom fehér por alakban és füstös, ködös lesz a levegő tőle, valamint ez a por szépen leülepszik mindenre, pláne a tv-re. Ami a párásító képességét illeti, kis szobára jó, lakás szinten kevés.

Szerintem a legjobb megoldás a hagyományos párásítás... teregess, hagyd benne a kádban a vizet, stb. :)

2011. dec. 14. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nekem Boneco hidegpárásítóm van. Igaz, nem a legolcsóbb-bár ez relatív, de muszáj volt összegyűjtögetnem rá, mert a kislányom nagyon csúnyán kruppos volt. Volt előtte egyszerűbb, olcsóbb kategória, de már a pokolba kívántam az egészet annyi nyűg volt velük (fehér por a lakásban, víztócsa a parkettán, műszaki gondok) ezzel a párásítóval most nagyon meg vagyok elégedve, automatikusan méri a páraszintet és lekapcsol ha kész-nem lesz dzsungel a lakásban, a granulátum megszűri a vízkövet így nincsen fehér por, és nagyon picire készíti a páraszemcséket, így nem csapódik le és nem lesz csupa víz minden. És nem tudom hallottál a Salvus vízről, mi konkrétan amióta használjuk a boneco párásítómmal, azóta pillanatok alatt kijövünk a megfázásból! nézd meg a bonairshop.hu honlapon, én tiszta szívből csak ezt ajánlom mindenkinek.
2011. dec. 20. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, meg fogom nézni! Igen Salvus vizünk van is otthon, magamnak is azzal öblögetem át az orromat.
2011. dec. 21. 11:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!