Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Az XP-be is vannak gyors...

Az XP-be is vannak gyors billentyűk mint a Vista-ba?

Figyelt kérdés

A Vista-ba úgy tudom van lehetőség arra, hogy asztalon Ctrl és valamiylen bill.kombinációhoz lehet parancsot rendelni.pl.: Ctrl+F4 elindítja a Paint-et.

arra lennék kíváncsi hogy XP-be van-e lehetőség vagy külön program kell hozzá, vagy azzal se lehet.


2009. máj. 17. 19:10
 1/4 anonim válasza:
Az XP alaplehetőségein felül egy programocska szükséges. Pl. a KeyBoardLink nevűvel lehet próbálkozni ( [link] Hátránya, hogy csak a program által megadott programok indítására tudsz készíteni kombót.
2009. máj. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Bármilyen programnak, aminek van parancsikonja az asztalon, annak tudsz billentyű parancsot adni. (nyílván ha nincs kint az asztalon, de szeretnél neki billentyűparancsot, akkor kihúzod az asztalra)

Ha kint van asztalon, akkor jobb klikk rá >> Tulajdonságok, majd ott találsz olyan sort, hogy billentyűparancs. Oda beírsz egy betüt, mondjuk H, akkor rögtön elérakja, hogy ctrl + alt + H. Tehát bármilyen betüt választhatsz billentyűparancsnak, csak a ctrl+alt-ot kell előtte lenyomni. (Megjegyzem, hogy a ctrl+alt helyettesíthető az altGR-el is, tehát a ctrl+alt+H egyenlő az altGR+H-val)

2009. máj. 17. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem pl a total commander az altGR+Num0 -val indul. :-) A többi program is hasonlóan.

A második válaszoló voltam.

2009. máj. 17. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

22:57: köszi ;)

mindenkinek köszi a válaszokat.

2009. máj. 18. 16:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!