Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy a számítógé...

Miért van az, hogy a számítógép nem érzékeli az USB-kábelt?

Figyelt kérdés

A telefonomat akarom csatlakoztatni, de a nyomorult számítógép nem reagál semmit. (Megjegyzem, tegnap még tökéletesen működött.)

A mobilom kiad valami kis hangot, tehát az érzékeli, hogy közelebbi kapcsolatba került egy másik géppel, de a tálca jobb oldalánál (meg úgy sehol) nem jelenik meg az a kis USB-jel. Már rohadtul elegem van abból, hogy minden elektronikus dolog tönkremegy, ha a kezembe kerül, szóval kérlek, cáfoljátok meg ezt a negatív tapasztalatokon alapuló hitemet! :S


(Az USB-kábel mindössze másfél hónapos. =_=)


2011. dec. 17. 23:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy hogy a kábel milyen régi akár 1 nap alatt is tönkremehet, vagy megtört benne egy szál és azért vagy alapból egy gyári szutykot fogtál ki ami csoda hogy eddig működött.
2011. dec. 17. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De tegnap még semmi baja nem volt.. :S Amúgy a telefonhoz adták, szóval annyira nem lehet gagyi. :D (Bár ki tudja.. Ha tényleg elromlott, akkor megint mehetek venni egyet. -_-")
2011. dec. 17. 23:12
 3/5 anonim válasza:

Nem az usb-vel van gond.

Egyszerű: drivert-kell letölteni a pc re,a telefon títusától függően.Googléba beírod telefon fajtáját és utánnaírod driver download.Ha ígysem működne akkor az usb-vel van gond :s

2011. dec. 17. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Jól van, köszönöm. Remélem, működni fog. (Bár ugye tegnap még minden tök jó volt, szóval nem értem.. :S)
2011. dec. 17. 23:16
 5/5 A kérdező kommentje:
A kérdést érvénytelenítem, probléma megoldva. :D (Kikapcsoltam a telefont, majd vissza. És így már jó. Komolyan mondom, én nem értem a gépeket..)
2011. dec. 17. 23:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!