Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Miért nem tudom elindítani az...

Miért nem tudom elindítani az Internet Explorert?

Figyelt kérdés

Nem találok egy ikont se amivel elindíthatnám, keresőben sincs benne de a programok listájában se. Program files mappában benne van minden ami kell viszont ha rámegyek arra hogy telepítse semmit nem csinál.

Microsoft honlapjáról próbáltam letölteni de amikor telepítettem kiírta hogy azért nem telepíti mert fönt van egy újabb verzió.


Amúgy nem tudom mi lehet a gond hiszen használtam sokáig csak most Google Chrome-t használok.

Olyan mintha fent se lenne a gépen


64 bites Windows7-em van.


2011. dec. 18. 16:20
 1/2 A kérdező kommentje:
Úgy emlékszem hogy Internet Explorer 11 van fent. Futtatással is próbálkoztam.
2011. dec. 18. 16:24
 2/2 Brányi Bence válasza:

Nem egészen értem a problémát, úgyhogy csak baltás megoldást tudok: kitörlöd, újra telepíted.


Ja és...ööö...Explorerből a legnagyobb nem a 10-es?


Azt pedig egyszerűen nem értem, hogy miért használhatsz egyszerre kétféle böngészőt? Baj van a Crome-mal? Akkor használj Firefoxot vagy Operát.

2011. dec. 20. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!