Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Megéri macbookot venni, vagy...

Megéri macbookot venni, vagy sima laptopot érdemes vásárolni?

Figyelt kérdés
Elsősorban macbookok terén tapasztalattal rendelkezők válaszát várom. Miben nyújt többet egy ilyen készülék, és mennyire tartjátok ár/érték arányosnak?
2011. dec. 19. 19:56
 1/2 Gugu Gabor ***** válasza:

Magamnak nem vennék macbookot de ez nem azt jelenti hogy másnak sem ajánlanám.

Itt viszont elő jön az a kérdés hogy mire akarod használni?

2011. dec. 19. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Jó magyar szokás szerint párhuzamot vonnak egy noname, szoftverek nélküli gép és egy hasonló konfigos apple számitógép között . Az apple választásakor nagyon gazdag programcsomagot is kapsz-viszont ez bele van kalkulálva az árba - igy ár/érték arányban sokkal jobb egy mac egy noname laptoptól.

De erősen függ attól,hogy mire fogod használni . Mindennek van alternativája macen is, de valahogy mégis minden kicsit más - fura lesz win után. Az idök során elég sok mac gépem is volt , én a laptopokat annyira nem szeretem mindennapi használatra ,viszont 7-8 év távlatából már nem tudom elképzelni magamat egy "más" operációs rendszerrel szerelt számitógép előtt...


Itt olvashatsz pár személyes tapasztalatot a macre váltott emberektől : [link]

2011. dec. 20. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!