Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Lorus márkájú órák jók?

Lorus márkájú órák jók?

Figyelt kérdés
Ez lenne valakinek a karácsonyi ajándéka:)
2011. dec. 20. 13:31
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Sajnos csak msot tudok váalszolni, viszont hátha másnak hasznára válhat - gondolom nálad már kcsiit későn van ehhez :S.


Nekem Lorus órám van - 24 ezer volt - és maximálisan meg vagyok vele elégedve. A szerkezete kifogástalan, a szíj annak elelnére, hogy szövet, remekül bírja a strapát. A stopperje a nyüstölés ellenére is oylan, mintha új lenne, ráadásul a váz is eléggé masszív ahhoz, hogy ne keljen félteni a víz alatt, vagy sportolás közben.

Ami pedig különösen tetszik, hogy számos olyan Lorus modell van, ami az arany középúton mozog, sportos és elegáns, nem túldíszített ugyanakkor tetszetős.


Szóval remek órák ezek és sokkal inkább iylet vegyen mindenki, mint a ruha és egyéb márkák gyártójától elkövetett "gyorsan dobjunk már piacra pár ócska órát jó drágán" elv alapján gyártott borzalmakat.

2012. máj. 25. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem segített, köszönöm :)
2013. nov. 6. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!