Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Microsoft LifeCam VX-700-as...

Microsoft LifeCam VX-700-as kamerához tényleg nem kell telepítő cd?

Figyelt kérdés
ajándékba vettem, és mikor kibontottam kicsit megijedtem h nem tartalmaz a doboz telepítő szoftvert. neten utánna néztem és a termékleírásnál azt írták h mindenféle szoftver telepítése nélkül használható. ez tényleg így van? csak bedugom az USB-t és már működik is? van valakinek ilyen kamerája?
2011. dec. 22. 19:08
 1/3 anonim válasza:
Nagy valószínűséggel akkor igen, nekem is olyan az egerem hogy csak bedugtam 2 másodpercig gondolkodott rajta aztán elindult. kamerám nekem csak beépített van laptopba, annak meg van drivere.
2011. dec. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
nekem ilyen kamerám van,és a hang jó,de a videókép meg nem.ilyenkor mi van?
2013. febr. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
nekünk sehogy se működött hasonló volt azt hiszem a problémánk. mi visszavittük a boltba és visszaadták az árát
2013. febr. 4. 18:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!