Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Facebook bejegyzés törlés?

Facebook bejegyzés törlés?

Figyelt kérdés
rámentem az adatlapomra, hogy töröljem a régi bejegyzéseimet. amiket szerettem volna, azokat tudtam törölni. viszont ismerősöm belinkelte néhány régebbi bejegyzésem, amit nekem nem mutatott az adatlapomon, és törölni sem tudtam, ahogy belinkelte. hogyan lehetne az összes bejegyzésem letörölni? vagy esetleg behozni, és úgy egyesével törölni?
2011. dec. 25. 01:54
 1/2 Csillámlány válasza:
úgy lehet törölni hogy a bejegyzésnél jobb fölöl van egy kis gomb.Menj rá és ott van hogy bejegyzés törlése!
2011. dec. 25. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

igen, ezt értem, köszi.

csak én az adatlapomon vissza mentem egészen 2009-ig. aztán ismerősöm belinkelte a 2010es kiírásaimat, nekem pedig nem jelenítette meg a saját adatlapomon ezeket, csak így linkelve. úgy meg nem tudom törölni.:S

2011. dec. 25. 16:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!