Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hogyan állítsam vissza?

Hogyan állítsam vissza?

Figyelt kérdés
A saját gépemen elállítottam valamit és a billentyűzet működése megváltozott. Az interneten ha az egérrel rákattintottam egy linkre azt rögtön új ablakban nyitotta meg, ha meg írni akartam (nem csak interneten, hanem simán pl wordben is) nem írt, hanem gyors gombokként használta a billentyűket. Illetve most néha feketén "felvillan" a monitor, eddig ezt nem csinálta.
2011. dec. 25. 09:38
 1/1 ennyiii válasza:

Neten nem kell megijedni, ha új ablakban nyitja meg a linket, mert ezt weblapja válogatja, de talán te is be tudod valahol állítani a böngésződben, hogy nyissa meg.

A billentyűzetet pedig nézd meg a Vezérlőpultban, hogy normálisan működik-e. Javasolom a vírusírtó szoftvert, mert a monitorod villogását vírus is okozhatja. De nézd meg azt is, hogy nincs-e érintkezési probléma, jól be van-e dugva. A Wordben az alsó sávban nézd a rövidítéseket, mert azok a bevitel típusát határozzák meg. Első körben ezt tudom javasolni.

2011. dec. 29. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!